Şuan sitemizde 4 salonda toplam 89 kişi bulunmaktadır.
normal okey
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (20 oy, avaraj: 5,00 ortalama oy 5)

Ülkemizin en sevilen oyununu “canlı okey oyna” olarak lanse ederek sizlere sunuyoruz. Oyunumuzun oldukça hızlı ve kullanışlı olduğunu anlamak için içeri girmeniz ve tecrübe etmeniz gerekecek.

Canlı okey oyna : Cep telefonu, bilgisayar ve tablet bilgisayarlarınız ile kolayca giriş yapabileceğiniz okey odalarımızda yüzlerce oyuncu ile zaman farkı olmadan okey oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunda yeni insanlar ile tanışıp kendinize bir okey arkadaşı edine bilirsiniz.

canlı okey oyna

Yeni Canlı Okey Oynama Siteleri

Online oyun oynamak için yeni açılan canlı okey oyna sitelerini merak edenleri NormalOkey.Com 300 kişilik oyun salonlarına bekliyoruz.

Canlı okey oynama : Bu oyun hakkında yeterince bilginiz var ise artık başkaları ile oynayabilirsiniz demektir. Rakiplerinizi yenerek oyun tecrübenizi yükseltebilir ve puanlarınızı katlaya bilirsiniz.

Oyunumuz gold (özel) üye olarak oyunlardan daha fazla puan alma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca da oyunda normal kullanıcılardan daha üst sıralarda durabilirsiniz.

Online Okey Oyunu Oynamak için Ne yapmak gerek?

Bu oyunu oyunu online oynamak için tablet bilgisayarlarınızdan yada akıllı cep telefonlarına sahip olmanız yeterli olacaktır. Buna sahipseniz google ve/veya diğer arama motorlarını kullanarak normalokey.com yazarak canlı okey odalarına giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Online okey oyna : Oyunun heyecanını bilenler için özellikle eşli okey oynamak oldukça zevklidir. Eşli oyunlar daima tek oynadığınız oyunlardan daha çok zevk veren oyun türüdür.

Mobil oyuncular için özellikle sohbet ve oyunun aynı anda yapıldığı ortamlar oldukça azdır. Oyunumuzun sohbet özelliği sayesinde canınız sıkılmadan oyunlar oynayabileceksiniz.

Canlı oyun odalarında birbirinden farklı oyuncularımız ile yarışmalar yapabilir ve okey turnuvalarına katılabilirsiniz. Kazananlara çeşitli hediyeler vererek oyunda çeşitli seviyelere yükselebilirsiniz..