Şuan sitemizde 4 salonda toplam 133 kişi bulunmaktadır.
normal okey
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, avaraj: 5,00 ortalama oy 5)

Arkadaşlarınızla karşılıklı oturup sohbet ortamında oynan batağın verdiği keyfi kolay kolay hiçbir şeyin vermeyeceğini canlı batak oyuncuları iyi bilir. Ancak bulunduğumuz zaman dilimi itibariyle insanların bir kafede veya herhangi bir yerde buluşup karşılıklı oyun oynaması pek mümkün değil. Peki bu kadar geniş bir oyuncu kitlesine sahip batak oynanmayacak mı? Tabi ki de hayır!

Teknolojinin gelişmesiyle gündelik hayatta yaptığımız çoğu etkinlik ve işlem sanal ortama geçmiştir. İşte zamanı az olan evden çıkamayan veya herhangi bir sebeple dışarda canlı ortamda batak oynayamayan batak oyunu severlerinin imdadına ihaleli batak oynama sitesi yetişiyor!

Teknolojinin gelişmesini olumlu yönde değerlendirerek Uzun soluklu çalışmalar sonucunda batak oyununu sanal ortama taşıyan batakk.com, ihaleli batak oyunu severlere en iyi oyun deneyimini yaşatmak için sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Peki sitemiz hangi özelliklere sahip? Batakk.com’u neden tercih etmeliyim?… Haydi bu sorulara yazımızın devamında yanıt bulalım!

ihaleli batak oyna

İhaleli Batak Oyunu

Öncelikle online batak sitesi, sahip olduğu hızlı ve güçlü altyapısı ile sektöründeki rakipleri arasında öncü platform olma özelliğini taşıyor. Peki neden öncü platform? Çünkü batak oyunu kullanmış olduğu teknoloji ile her seviyeden oyuncuya arkadaşlarıyla karşılıklı batak oynuyormuş gibi hissettirerek tarif edilemez bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Ayrıca ihaleli batak oynamaktan sıkılan veya farklı bir şeyler denemek isteyen oyuncular için farklı oyun seçenekleri sunan bir kütüphaneye sahip. Batakk.com da oynayabileceğiniz oyunlar, okey, ihaleli batak ve tavladır. Ayrıca oyuncuların birbirleriyle karşılıklı etkileşim kurarak oyun zevklerini katlayarak arttırmaları için canlı sohbet bölümü barındırmaktadır.

batak oyunu

Batak Oyunu Oynamaya Nasıl Başlarım?

Sitemizde batak oynamaya başlamak için yapmanız gereken tek şey platforma kayıt olmak kayıt olduktan sonra istediğiniz şekilde batak oyun zevkini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca batakk.com da ziyaretçi olarak da bulunabiliyorsunuz ancak bu durumda çeşitli kısıtlamalarla karşı karşıya geliyorsunuz. İyi mi siz kayıt olun ve hemen rahatça oynamaya başlayın!

Ücretsiz Eşli Batak Oyna

Eşli batak oyunu barındırdığı bir çok özelliği yazımızın önceki kısmında sıraladık ve hepsini toparlayarak bu soruya cevap verecek olursak; Batakk.com diğer eşli batak oyunu sitelerinin sahip olmadığı bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Temel başlıklar olarak sıralayacak olursak sahip olduğu; altyapı, hız, teknoloji, oyun kütüphanesi, oyun içerisindeki içerikler… gibi bir çok önemli konuyu çok iyi ve doğru bir şekilde birleştirerek üst düzeyde bir oyun platformu ortaya çıkarıyorlar. Ayrıca bir önemli nokta da batakk.com’un sahip olduğu ekip. Kullanıcıların öneri ve şikayetlerini dikkate alarak düzenli olarak sistemi güncelleyen ve geliştirmeler yapan çalışkan bir ekibe sahip.

Siz de gerçek batak oyun deneyimini yaşamak istiyorsanız hemen bu adresten https://www.batakk.com kayıt olarak oynamaya başlayabilirsiniz!